Facebook Sayfamız
Rastgele Foto
3 6 8 9
Şubat 2019
P S Ç P C C P
« May    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

Otuz Altın

Hammad .. Bağdat’ın zengin de bir zamanlar. Dünyevi yanlış ya da dağıtılan adını nesi var. … ve Bağdat yoksul oldu.

Bir gün oyuncuların kapı. Evde, bir süre bekleyin değil. Sonra tam idirlerki yapmak için geleceğiz. Elinde yiyecek. Yemek için otur. Yemek sırasında içe yabancı gelir biri, bugüne kadar, hiçbir şey Hammad’a otuz altın uzatır demek görmedim. Hammad renk sarsılmış, gider ve:

– Ben almak!

– Sen olacak.

Neden almazsınız böylece yabancı bir adam, Hammad üzerinde herkesin sözü ısrar olacaktır. O anda, bir kadın konuşuyor ::

– Eğer tercih ettiniz, bak? Bugün, yemek nasıl bunu elde etmek için, başımı başörtüsü aldı, pazara gitti ve sattı, gıda aldı. Şimdi para kabul etmez, ama daha yemin olsun, ısrar etmek.

Sessizlkik …. Kadınlar kimseye yanıt vermez … Sessizlik ve sıkıntı bir ortamda lokjmalar yuvarlanabildiği boğazlardan aşağı yuvarlanır kadar. Bir ayı sonunda ve onlara sorar:

– Böyle bir ihtiyaç Hem, hem de otuz altın kabul etmiyoruz. Neden bana söyleyebilir misiniz?

– Benim bayan eşarp dolaşırken bir ses duydum satmak için pazara al “! Bu bizim için yapıyorsun eseridir Rezerv tez ulaşır!”Adam eve otuz olabilir bana getirdi gören, geliyorum için, fark etti. Onun için, kabul etmedi.

Ah, benim! Ah, benim! Dikkat! Yapılan bir iş bekliyor, dikkatli olun. Eğer durdurmak için istediğiniz gibi, bekleme sağlanması beri.

Yorum Ekle