Facebook Sayfamız
Rastgele Foto
5 7 8 9
Şubat 2019
P S Ç P C C P
« May    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

İhtiyar Mecusi

İran, İslam \ “iyon zaman yayılmaya başladı … yeni bir odaya alınan eski mecusi, kapıya kadar kapalı ve kimse göremiyorum. Bu bir idol oldu. Hasretmişti yaptığı hizmet her zaman.
Sıkıntısı olan uzun yıllar, tabii ki, çalıştırın ve putuna hizmetyinde bulunan çalışır, sıkıntısı çözmek umuduyla, idol önünde yalvarır olacak, oluştuğunda Magi olacak, İmam, diyor, yalan ve yuvarlak diyor.
Idol hey! Ben aciz, ben yeterince yaşadım. Bana yasağı merhamet, biraz gerilim gider, bana yardım et.
Varlığı bir süre kalacak, ama şeyleri düzeltmek değil, biliyorsun, neredeyse daha da kötüye gider. Koyun \ “varki altı ne hata üstüğ bir idol, ne de Magi söylüyorum karşı, yalvarıyor, duymak yemin, ne de kendi kendini yetiştirmiş hizmet için bir tanık olabilir görmek, bu takip aciz tahta parçası sadece bir mücevher, bu kafasına indi sinek, ders Magi bok bok temizlemek için mümkün güvercin çamur outta.
Isteği böyle bir zamanda bir film şeridi gibi göz önünde tüm bu hususlar, yokluğunda olması gerekmez Magi, bitiyor, kızıyor ve idol homurdanan başlar:
– Ben yolunuzu ağartılmış tıraş, bu yıllar saçımı ibadet var, yapılır, evet, ben bir iş var. Yapmıyacaksan Tanrı Müslüman \ “bir atılır umut, diyor, ve isteklerini, şu anda beni terk.
Magi bir idol karşısında, yüzünü toprak iken, Allah onun muradını yerine getirir. Sıkıntısı iyi haber ayrılmadan önce çözülecek. Ne gerçekleri arıyor meşgul bir montaj, zihni dolaşmak ve aşağıdaki düşünmek koyar ne bir kişi anlattığıda olan, var oluyor:
– Bir aptal, ortalama, batıl ibadet, henüz şarap ile puthane sarhoş başına, kalpleri küfür, Cenab-ı Hak yılların hıyanetten elini hemen cevap hiç böyle bir kişi diliyorum.
Bu sözleri de o aklın kulak dökülür:
– Bu yalvardı idol önünde, eski kayıp zihin var. Ama kelime takdir geçmedi, değil mi. O bizim dergahımızda dikkate olmasaydı Niyaz, Samed * bir sanem ile farkı ne olurdu? ”

Arkadaşım Ey! Samed kalpleri \ “E Loop, insanlar daha çaresiz sanemden. Eğer kapıya baş koyarsanız, eli boş gelmek asla.
…………………….

Samed:… Yüce Allah \ “kın en iyi bir isim sahip gerek kalmadan Muhtaç insanlar ve tüm varlıkların tek otoritenin talep ve ihtiyaçlarını karşılayın Kendisi bir şey ihtiyacı değil, muaf açığıdır sınırsız ve Tanrı ihtiyaç ve istekleri konusunda asla hayatta kalmak için ve bakmak için bilinçli ya da bilinçsiz ihtiyaçlarını,, O \ “karşılamak için tüm yönlü olmayan. evrenin her şeyin olma alemin yüce efendisi uzak durmalısınız.

Yorum Ekle