Facebook Sayfamız
Rastgele Foto
5 7 8 9
Şubat 2019
P S Ç P C C P
« May    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

Bunda Da Vardır Bir Hayır

Bir zamanlar Afrika’da bir ülkede hüküm bir kral vardı . Kral , hiç bir arkadaşı ile büyüyen split değil çocukluğundan beri arkadaş , . gittiği her yerde ‘ onunla götür d .

Bu kralın arkadaşı ise farklı bir mizaç vardı . Kendi veya başkası size iyi ya da kötü olsun olsun, gelmek var üzerinde olsun , her zaman her olay karşısında aynı şeyi söylüyorlar :

‘ Bu da , bir hayır vardır ! ‘

Bir gün kral arkadaşı ile avcılık gitti . Kral arkadaşı , dolum silah , kral , kral yangın oldu . Silah birini doldururken ortağı muhtemelen bir hata yaptım , ve tüfek kırık parmak ateş ederken kral ve kralın başını geriye patladı .

Koşuluyla her zamanki olağan arkadaşısöz söyledi :

‘ Bu da , bir hayır vardır ! ‘

Ağrı Kral ve öfkeyle bağırdı :

‘Hayır bu konuda yok ! Eğer kırık parmak göremiyor musunuz ? ‘ Ve sonra öfke aşmak için hapse arkadaşı atılan .

Bir yıl sonra , kral insan yiyen kabilelerin yaşadığı ve aşağı birkaç erkeklerle bir alanda avlanan gerçeğinden uzak durmalısınız . Yamyamlar onları yakalanan ve köylere götürdüler . Elleri ve ayakları bağlı ve ahşap köyünz kare yığılmış . Sonraahşap ortasında dikilmiş direklere bağladılar.

Kral uyandırmak için geldi tam ahşap bu ayak başparmağı fark etti. Bu kabile , batıl yok yeme nedeniyle bacaklarda eksik insanlar . Inandığını böyle bir kişinin gelecekteki kötü olayların kendilerini yedik . Bu nedenle korku , kral ve ateş püskürdü çözüldü . Daha fazla insan yedim pişirilir.

Saraya döndü , kralın kurtuluşu nedeniyle kırık parmak gerçekleşti fark , üzgünüm onun tedavi tüm yıl bir arkadaşım için uydurma oldu . Sadece cezaevi koştu ve hapisten bir arkadaş ne oldu anlattı .

‘ Haklısın ! ‘ Dedi . ‘ Parmak ACL , gerçekten bir hayır vardır . Ben bu kadar uzun zindan diliyorum.Yaptığım çok haksız ve kötü bir şey tutmak için özür dileriz nedeni budur. ‘

‘Hayır , ‘ arkadaşı yanıtladı. ‘ Bu, bir umut ışığı var. ”

‘ Eğer Tanrı aşkına ne düşünüyorsunuz? ‘Diye hayretle kral bağırdı. ‘ Nerede hapis , bir yıl boyunca benim bir arkadaşım hiç tutma olabilir . ‘

D avı Eğer , birlikte yok ‘ Bir düşünün , ben , hapiste olmasaydı ‘ ? ‘ Ve sonra düşünün ‘

Yorum Ekle