Facebook Sayfamız
Rastgele Foto
3 5 6 8
Şubat 2019
P S Ç P C C P
« May    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

Bir Bebeğin Yarım Kalmış Günlüğünden

5 Ekim : Bugün , ben oradaydım . Ben buradayım . Ben . Bu harika bir duygu . Anne ve baba henüz yok bilmiyorum .

Bir elmaçekirdeği , küçük bir hatta . Ama sonuçta , ben benim. Ya ‘ m ! Bu benim için yeterli . Ancak belirsiz bir vücut değil, yüzüme , ama varlığı ve sokmak hissedebilirsiniz . Ben ilkbaharda bir kız ve sevgi çiçekleri olacak .

19 Ekim : Biraz büyüdüm . Dondurulmuş mümkün değildir. Annem henüz biliyorum, ama onun kanıyla beslenmiyor . Sıcak kan kalpleri dolaşıp bana geliyor . Kıpırtılarını zaten beni sevmek için bir kalp hissediyorum . Annem beni seveceksiniz. Ben annem için güzel bir sürpriz olacak .

23 Ekim : Ben bir el ağzımı şekillendirmeye başladı göremiyorum . Ben dudaklarımı onun dokunma hissediyorum. Yerlerde dudak damak Bu ” el” dokunulduğunda . Bir yıl sonra açıkelle dokundu gülümsüyor düşünün , güleceğim . Ağız ve dilimin üzerine dökülecek vaat ediyor. Muhtemelen önce ” Anne ! ” Söyle . Anne beni duyuyor musun ? Eğer konuşun . Sana gülecek . Bazılarına göre , hala orada değildi … Nasıl yani? Am ve dudaklarım için gülümsüyor bir çok teklif , ya da olacak … Ve sonra tekrar, ne kadar küçük ekmek kırıntısı . Bu anne , değil mi ? Ah, bir konuşabilirsin !

27 Ekim Bugün , çok mutlu . Dalgalanma tatlı içinde başladı . Şimdi bir kalp var . Kalbim atmaya başladı . Dur bütün hayatım attı . Kalbimi aşk ile doldurun. Tıpkı anne … Annem sevindi vücudunun en fazla iki kalp almaya başlamıştır ne kadar biliyordu ! Bunu , anne duydun mu?

2 Kasım : Her gün biraz daha büyüyor . Kol ve bacaklarda şekil almaya başladı . Kollarımı nasıl büyümek için , özellikle bir anne eğer kucaklamak bak. Dönüş ayak , bahçemizdeçiçekler, birlikte yürüyün. Belki de ‘birlikte okula gitmek ll .

12 Kasım : Ah evet … Onlar ne kadar sevimli ve küçük şeyler . Aman Tanrım , benim parmak ortaya çıkmaya başladı . Bu çiçek toplamak , annem elini tutun ,kalem tutun . Belki de ‘ güzel bir şiir yazacağım . Anne , orada mısın? Onu elinde ellerimi koymak için sabırsızlanıyorum .

20 Kasım : Oh , nihayet .. Annemdoktora gittim . Burada olduğumu öğrendi .. Yaşasın! Doktor teyze özel bir cihazla gördü beni . Ultrason , diyorlar. Hatta benim görüntü çekti . Eğer anne , mutlu musunuz ? Gelecek yıl , senin kollarında olacağım yok …

25 Kasım : Artık babam burada olduğumu biliyor . Ancak, henüz bu kız farkında değildir . Onlara sürpriz olacak ..

: Aralık 10 Bugün yüzüme tamamlanmıştır. Artık iki güzel gözler, küçük burun, dudak ve orada yanak var … Ben annem gibi görünüyorsun …

13 Aralık : Artık benim ortamda bakabilirsiniz . Ama çevremdeki almak için çok karanlık . Yine de, ben mutluyum . Ben ve ben . Kısa bir süre sonra gün ışığını görebilir , renkleri ve çiçekleri bilir. Bir rüya gördüm . Dünyada gökkuşağı diye bir şey vardı yok .. Ben bu konuda çok merak ediyorum .. Anne, baba da yüzünü görmek . Biz karşılamak …. Biz mutlu olacak . Gülüşeceğiz ..

: Aralık 24 Kulaklarım şimdi daha iyi duyuyorum. Anne, kalp duyabiliyorum . Ayrıca benim kalp atışı duyuyor musun? Bile sesimi tanır . Ses nasıl tatlı … Bu duymadım bir şey … Ben güzel , sağlıklı bir kız olacağım . Ben kollarında uyumak , ben göreceğim yüz, o tatlı sesi dinlemek ll . Söylememi için , anne bir şarkı miyim? Beni özlüyor musun … Beni kokusu .. Bunu isterim , değil mi ?

28 Aralık : Anne burada bir şeyler oluyor . Doktor mutsuz kardeş neden arıyor … Acı yeniden ‘ . Kalp sesleri değişti … Durdu . Neden bana anne konuşmuyorsun? Anne … Anne … Anne … Yüzümde soğuk bir şey hissediyorum. Anne, yüzümü paramparça … Anne , bir şeyler … Bu acıyor … Anne … Anne … Kolumu Anne On Anne Kurşun … Anne … Bu şey beni kalbimi Anne paramparça bağlanır bacaklarım ayrı Severed arter … Anne … Anne … Anne … Anne … Bir …

Ah ! Kürtajınız ta – mamlandı bayan . Geçmiş olsun! ..

Yorum Ekle