Facebook Sayfamız
Rastgele Foto
1 2 3 8
Şubat 2019
P S Ç P C C P
« May    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

Allah Yalnız Bırakmaz

Çalıların arkasından duyulan bir çığlık boğucu karanlık gece geç saatlerde sokakta yürürken. Ben yavaş aşağı sesi dinledim, ben sesler mücadelesinde duyduğunu fark etti. Şiddetli hırıltı, yırtık kumaş sesi. Ben bir kız saldırıya uğradığını fark ettim. Müdahale etmek zorunda değil mi? Ben kendi güvenliği hakkında endişeli ve o gece ben yeni bir yol tercih lanetlendi. Hemen polisi aramak için en yakın telefona gidip, diye düşündüm. Sadece birkaç saniye, sonsuza kadar devam gelmesine rağmen, aklımı başıma almak oldu. Bu arada, onun sesini usulca. Ben hızlı bir şekilde hareket etmek olduğunu biliyordu. Nasıl gitti istifa olabilirdi?

Sonunda kararımı verdim. Ben bu bilinmeyen kızı sırtıma gidemedim bile risk altında kendi hayatımdan atmak.

Cesur ve atletik bir adam değildi. O güçlü biri bu söylemek mümkün değildi. Ben bu gücü nereden bulduğunu bilmiyorum, ama ben kız gücümü artış hissettim yardım etmeye karar verdim. Ben çalıların arkasına koştu ve onu kapalı saldırganı çekti.Yere düştü, biraz gitti, daha sonra saldırgan kurtulmak benden kaçtı.

Nefes yavaş tırmandı ve hıçkıra hıçkıra kızın ağacın arkasında çömelmiş yaklaştı. Tam Seçemiyordum karanlık yüzü. Onu daha korkutmak için biraz mesafe konuştuk.

“Tamam, tamam,” Ben yavaş yavaş dedi. “Gitti. Şimdi güvendesin.”

Uzun bir sessizlik oldu. Sonra, hayret ve şaşkınlığın Ben bu sözleri duydu:

“Baba, sen misin?”

Sonra, Selime küçük kız ağacın arkasından çıktı.

Yorum Ekle