Facebook Sayfamız
Rastgele Foto
1 2 3 9
Şubat 2019
P S Ç P C C P
« May    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

Unutulmayan hatıralar

Çalışan bir insan için gündüzler hiç geçmez ve gecelerde çok çabuk geçiverir.Neden mi çalışırken zamanın geçmediğini söyler çoğu insan .Gece de geç uyudukları için uyku süresi onlara yetmez.Ama hakkaten öyledir özellikle sevdiklerinle zaman çok çabuk geçiverir nasıl geçtiğini anlayamayız bile.Evet insan zaten en sevmedikleriyle de imtihan olur.Onlarla karşılaşmak bile istemezsiniz ama mecburen hep berabersinizdir.Sevdikleriniz ise hep uzağınızdadır malesef.
Dertleşip rahatladığınız insanlar hep uzaktadırlar.İstediğiniz zaman onlara ulaşamaz,sarılamaz ve içinizi onlara dökemezsiniz . Bu can yakıcıdır.Sadece telefonda görüşmek yetmiyor,yetmez. Ama varya bir de o sevdiklerimizle buluştuğumuz anlşar yok mudur işte doyulmaz o anlara.sabaha kadar kahkahalar,birbirimize takılmacalar,ve sonu gelmek bilmeyenyiyecek ve içecekler..
Herkes bir anısını anlattığı zaman zatenbir saati geçiyor mutlaka .Ama biz gülmekten kendimizi ala koyamayız tabii.Çünkü öyle normal şeyler değil komik anılar konuşulur,anlatılır.Yerimizde duramayız gülmekten.Bir bakarsın büyüklereden bir kaçı gelip bizi uyarır yatınartık sabah oldu hala gülüyosunuz diye..Aaa bir de bhakmışsınızdır ki sabah ezanı okunuyor. Tabi herkes şok. Neara saat bu kadar ilerledi diye .
Diyorum ya sevdiklerinle zamnın nasıl geçtiğini anlayamazsınız.Çünkü kafalarınız uyuşuyorsa ve derdinizi rahatlıkla anlatabiliyorsanız çok şanslısınızdır zaten.Geçer zaman en hızlı şekilde sevdiklerinle ama geçmez sevmediğiniz insanlarla saniyeler dakikalar.
Değerini bilmeliyiz sevdiklerimizin.Onları bulunca her fırsatta sevdiğimizi söyleme taraftarıyım ben.Sevdiğin insanlara onlaraözel olduklarını bildirmemiz lazım.Her yanımıza geldiklerinde çok değerli olduklarını onlara hissettirmeliyiz kanaatindeyim.

Yorum Ekle